مریم رجوی در فرانسه – مامان نوئل چگونه باعث مسخره و مضحک شد ؟

مقالات
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

تا بحال سران و افرادی که مدعی سیاسی و اپوزسیون آخوندها خودشان را معرفی می کنندهیچ موقع دیده نشده بود که در کریسمس لباس کامل قرمز بپوشند .این بار مریم قجر عضدانلو  ریئس جمهوری انتصابی مرحوم مسعود رجوی، مسئول تشکیلات فعلی فرقه در شب کریسمس با لباس قرمز در کلیسای سرژی پونتواز مرکز استا ن وال دواز فرانسه حضور پیدا کرد .( البته فرقه رجوی برای بزرگ و مهم جلوه دادن این کلیسا کلمه اعظم را هم به ان اضافه کرد ) . 

*********************************

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیست و هشتم دسامر 2021

مریم رجوی در فرانسه – مامان نوئل چگونه باعث مسخره و مضحک شد ؟

مریم قجر عضدانلو پس از 3 سال که پناهندگی سیاسی او، تمامی سران فرقه در فرانسه باطل شده است .برای بار دوم توانست ویزا مسافرتی فرانسه را بگیرد ،به فرانسه مسافرت کند .بار پیش 9ماه قبل بود که برای عید نوروز تنها به خودش ویزا مسافرتی برای دو هتفه داده بودند . این بار به مریم قجر و 19 نفر از همراهانش یعنی محافظین و دفتر دار و کنیز های همراهش که تر و خشکش میکنند ویزا داده اند .( بعدا توضح خواهم داد چرا این دو نوبت به وی ویزا داده اند !) . تا بحال سران و افرادی که مدعی سیاسی و اپوزسیون آخوندها خودشان را معرفی می کنندهیچ موقع دیده نشده بود که در کریسمس لباس کامل قرمز بپوشند .این بار مریم قجر عضدانلو  ریئس جمهوری انتصابی مرحوم مسعود رجوی، مسئول تشکیلات فعلی فرقه در شب کریسمس با لباس قرمز در کلیسای سرژی پونتواز مرکز استا ن وال دواز فرانسه حضور پیدا کرد .( البته فرقه رجوی برای بزرگ و مهم جلوه دادن این کلیسا کلمه اعظم را هم به ان اضافه کرد ) . این کلیسا که ظرفیت 100 نفر را دارد بیست نفر ان را کنیزک ها و غلام های فرقه پر کرده بودند .بر خلاف سال های قبل از محافظین مسلح شخصی، استخدامی هم خبری نبود .فقط وحید بابا خانی ، مریم اکبرزادگان، محمد اکبرزادگان و قادر بودند . این بار بر خلاف سال های قبل که مریم قجر در فرانسه سکونت داشت که هر کجا می رفت 50 الی60 نفر از سران و محافظین فرانسوی و ….به دنبال وی بودند خبری نبود .از حرکات مضحک ( از این بابت مضحک که کسی به مجسمه های داخل کلیسا دسته گل نمی دهد ) مامان نوئل مدرنیزه شده که باعث خنده و مسخره شده این بود که در چندین نقطه کلیسا در مقابل مجسمه ها دسته گل می گذاشت و روی انها هم نوشته شده بود تقدیمی از فرقه  رجوی!!!

maram11111ch

چرا فرانسه در این زمان به مریم قجر عضدانلو ویزا مسافرت داد ؟! اگر هموطنان بیاد داشته باشند  نزدیک 9 ماه قبل هم که بعد از سه سال به مریم قجر ویزا ورود به فرانسه داده شد همزمان بود برگزاری مذاکرات وین در رابطه مسله هسته ای ایران . این بار هم که فرانسه مجدد ویزای مسافرتی به مریم قجر و اکیپ وی داده است همزمان است با نهمین جلسه مذاکرات وین . این همزنانی ها بی دلیل است . دولت فرانسه فکر میکند هر ازگاهی سران این فرقه را به فرانسه راه بدهد و در صحنه تبلیغاتی این فرقه بتواند چند روزی جست و خیز کند ، در روند سیاسی ایران تاثیری خواهد داشت ؟ اما خوب است دولت فرانسه این را بداند که مردم این از تشکیلات فرقه رجوی متنفر هستند و این فرقه درون مردم ایران مطلقا جایگاهی ندارند . که این بخوبی از اعتراضات مردمی که در این مدت درون ایران رخ داده دیده شده است . یک مورد نبوده که مردم ایران اسمی یا نوشته ای با پلاکاردی از این فرقه حمل کنند .

marym2222222ch

نکته بعدی این است که مریم قجر عضدانلو اعلام کرده است که جلسه میان دوره ای شورا را بگذار کرده است !! بنا به ادعا خود فرقه این شورا 750 نفر عضو دارد برای به رسمیت رسیدن جلسه نیاز به پنجاه به اضافه یک هست .در تصویری که از جلسه میان دوره ای انتشار داده اند تعداد شرکت کنندگان با مریم قجر و فیلم بردار و غیره 49 نفر هست . از این تعداد 10 نفرشان از مواجب بگیران انها مانند مهدی سامع و عیال ، گیسو شاکری ، رضا اولیا، خررازی ، و دو نفر دیگر هستند . مابقی هم که از اعضا و مسئولین خود فرقه هستند !! پس این چطور جلسه میان دوره ای است که کل جمعیت شرکت کننده یک پانزدهم امار خودشان است ؟؟

maramChristmas

لینک به منبع