نقد وبررسی پیام نوروزی ملکه ترور مریم قجر عضدانلو

مقالات
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

شما اگر یک جو انسانیت و و شرف داشتید فکری برای این اسیران در البانی میکردید . از سوئی باتهیه واکسن انها را از مرگ نجات می دادید نه اینکه تنها برای خود و دیگرسران واکسن می زدید .از سوئی دیگر این أجاز را می دادید که اسیران در البانی بعد از 40 سال یک تماس تلفنی با خانواده هایشان داشته باشند و پدران مادران پیر ارزو به دل این دنیا را ترک نکنند

***************************************************

خانم زهرا معینی  آلمان * 14 آوریل 2021

نقد وبررسی پیام نوروزی ملکه ترور مریم قجر عضدانلو

بني آدم اعضاي يكديگرند

كه در آفرينش ز يك گوهرند

چو عضوي به درد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار
تو كز محنت ديگران بي غمي

نشايد كه نامت نهند آدمي

اگر هموطنان و خوانندگان توجه کرده باشند ،متوجه شده اند که دولت فرانسه مریم رجوی وتمام اکادرها را از فرانسه محترمانه اخراج کرده و اجازه هیچ فعالیتی هم به این فرقه نمی دهد . فقط برای ده روز به مریم قجر و تعدادانگشت شمار ویزا مسافرتی داده است . وب ه عمد در بوق و کرنا کردن که در لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ شمسی خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت در مقرشان در اور سوراوآز به مردم ایران تبریک گفتند. ومیخواستند به این شکل به اسیران در البانی القا کنند که سران فرقه و مریم قجر از فرانسه اخراج نشده اند. و در فرانسه اقامت دارد شما وی را نمی بینید !
اگر هموطنان پیام نوروزی مریم قجر سال 1400 را بخوانند و یا خواننده باشند بخوبی خواهند دریافت که این خانم چطور مثل آفتاب پرست رنگ عوض میکنند . سالیان بود که در سفره هفت سین س سرنگونی می گذاشتن و الان محترمانه برداشتند و نشان دادند که اهل سرنگونی نیستند و فقط یک شعار بوده است . این خانم از سیاست هیچ سر در نمی أورد و گویا از یک سیاره دیگری امده ، نه تنها در جریان مسائل سیاسی ایران نیست و گویا که به دنیای مجازی هم دسترسی نداشته است . در رابطه با ایران و مردم ایران میخواهد صحبت کند حداقل شناختی از انها داشته باشد !

خانم قحرعضدانلو شما که در اروپا هستید و از درد و رنج آنها خبر ندارید
شما که به دولتهای اروپایی میگویید که نباید به برجام برگردن واز هرگونه مشارکت در برگشت برجام باید پر هیز کنند آیا از درد مردم ایران خبر دارید ؟
شما که حتی با افراد اسیر در فرقه خودت رو راست نیستید چگونه است که میایید از آزادی مردم ایران سخن به میان میاوردید و چرا برای افراد اسیرت واکسن تهیه نمیکنید ؟ که آنها را از این بلای کرونایی نجات دهید و هربار کسانیکه در فرقه ات فوت میکنند مثل رژیم ایران برگه فوت صادر میکنید که بعلت سکته قلبی و ..در گذاشتند .
تا به کجا شما میخواهید موج سوارای کنید مردم ایران مبارزه مدنی و حق خودشان را میخواهند و اعتراض میکنند آن موقع شما پیام میدهید . مردم شورشی ، شما به چه اجازه و حقی آنها را شورشی مینامید .از این اعترضات مدنی در اروپا و امریکا هر روزه تکرار می شود .همین دیروز در امریکا بخاطر شلیک پلیس به یک سیاه پوست که کشته شد خیلی از شهر ها به اشوب کشیده شد .شما به ان چه می گوید ؟ اعتراضات مردم مردم ایران هم مدنی است . اما شما در ینگه دنیا نشسته و هم دست رسانه های ضد ایرانی در بوغ کروها می کنید که بخواهید از این نمد کلاهی برای خودتان درست کنید . اشکالی که در کشورهای اروپایی و امریکا وجود دارد این است که اپوزسیون نما مانند شما ندارند که بخواهند وطن خود را برای مشتی دلار خون الود بفروشند به همین دلیل مردم این کشور ها به حداقل خواسته های خود می رسند .و شما از این اعتراضات فقط و در مجامع غربی باد به غبغبه خود می اندازید .

marayam sarnguni


مختصری از پیام نوروزی
( دلیران کانونهای شورشی !
شورشگرانی که برپایی قیامها را اراده کرده اید!
تودههای بیتاب و مشتاق آزادی در شهرهای شورشی )!
عجبا که مردم سراوان وسیستان و بلوچستان بهای سنگینی می دهند شما چکاره هستید وآنها میدانند که در پی چی هستند و چه میخواهند مردم دارند بهای سنگین می دهند شما که ادعا پیشتازی میکنید شما که میگویید ارتش ازادی دارید ، کانون های شورشی دارید ....کجا هستن که به کمک مردم بروند ....ننگ بر شما مریم قجر عضدانلو که عنوان شورشی را به مردمی میدهی که
که برای گرفتن حق خودشان به خیابانها رفتن و شما آنها را شورشی مینامید
( در سالی که گذشت، دو ویروس منحوس، ویروس کرونا و ولایت به جان مردم ایران افتادند تا سیاهی و مرگ بگسترانند، هر شعله و حرکتی را خاموش کنند و ماتم و عزا را همه گیر کنند )
عجبا که اولا ویروس کرونا مخصوص ایران نبوده و در تمام جهان شیوع پیدا کرده آیا این شما نبودید که در شروع کرونا و پیام پشت پیام که بیاید خیابانها و نیروهای انتظامی و غیره را کنار بزنید و رژیم را سرنگون بکنید در اینکه دولت ایران برای مردم ایران هیچ کاری نکرده و هنوز واکسن برای هشتاد وپنج میلیون تهیه نکرده شما چرا برای دو هزار نفری که سالیان سال است برای اهداف پوچ شما اسیر هستند کاری نکردید چرا هر روز شاهد این هستیم که نفراتی از فرقه ای تو میمرند و شما در اطلاعیه های صادر میکنید بعلت ایست قلبی و ...
( پیشروی بزرگ سال ۹۹، رو آوردن جوانان شورشی به مجاهدین و گسترش شبکه هواداران در شهرهای ایران است )
خانم قجر عضدانلو شما از کدام جوانان و مردم سخن به میان میاوردید مگر کسی هست که بخواهد برای حرفهای شما تر خورد کنند آیا شما واقعا ایرانی هستید ؟؟؟

mojahdin hastiei


در رابطه با مردم ایران هم مطلقا شما نمی توانید خودتان را ایرانی بدانید از کدام وطن و وطن پرستی صحبت میکنید آیا این شما نبودید که بر علیه هموطنان ایرانی دست به کشتار و جنایت زده و می زند در این 40 سال ایا کم از مردم به شکل های مختلف کشته اید ان از هشت سال جنگ که با دادن اطلاعات شهر های موشگ و بمب باران می شدند ان از همکاری شما ها در بمبارانهای شیمیائی شهر های کردستان و دادن گزارش عمل کرد ان بعد از ان در این مدت بیشترین تلاش شما این بود که شدیدترین تحریم ها بر علیه ایران اجرا شود که در هر منبر و شوئی که داشتید با سیاست بازان اجاره ای در بوق کرونا کردید و هزاران جنایت دیگر ….. الان اکثر کشور ها و خیلی از سیاست مداران امریکائی خواهان لغو تحریم ها در این شرایط هستند که مردم از شر این کرونا ویروس نجات پیدا کنند …. شما جنایت کاران ایا یک خط نوشتید یا یک خبر در این باره انتشا ردادید که تحریم ها بر علیه مردم ایران را لغو کنند.
پیام نوروزی و کال کنفرانس های که با دلار های الوده به خون و یک مشت مواجب بگیر و سیاست باز نشد مبارزه با اخوند .

 

 رجوی عربستان مسعود رجوی عربستان مزدوری 450x300


شما اگر یک جو انسانیت و و شرف داشتید فکری برای این اسیران در البانی میکردید . از سوئی باتهیه واکسن انها را از مرگ نجات می دادید نه اینکه تنها برای خود و دیگرسران واکسن می زدید .از سوئی دیگر این أجاز  را می دادید که اسیران در البانی بعد از 40 سال یک تماس تلفنی با خانواده هایشان داشته باشند و پدران مادران پیر ارزو به دل این دنیا را ترک نکنند .در رابطه مسله حقوق بشر قسم حضرت عباس شما را باید باور کرد یا دم خروس.